Zlatá Lucka Lexová na Přeboru republiky U13. Martin Mikeš získal bronz.

Vrchol sezóny pro mladší žáky Přebor České republiky se letos uskutečnil v Ostravě. Cinklo to celkem dvakrát, z čehož jednou se jedná o medaili nejcennější - zlatou. Tu získala Lucie Lexová. v kategorii do 40 kg. Se třemi vyhranými zápasy se dostala až do finále s pražskou závodnicí Karinou Tůmovou, kterou porazila, a stala se tak titulovanou přebornicí České republiky.

Druhou medaili získal Martin Mikeš ve váze do 50 kg. Ten sice první zápas prohrál, což ho ale nakoplo, aby pokračoval dál a statečně se probojoval až k boji o bronz, který nakonec skončil pro našeho borce úspěšně!

Nutno však podotknout, že na Přeboru republiky startovali i další naši judisti jako David Dofek, Markéta Bajerová a Dan Hartman, který, bohužel, nedosáhl na medaili, ale alespoň urval 7. místo.

Všem gratulujeme a chválíme za poctivou práci na trénincích!

Lucka Lexová v útoku