Pohybová průprava - Školky

Judo klub Olomouc zařadil program ,,baby judo" v roce 2015. Cílem je výuka pohybové průpravy, základů gymnastiky a celkových pohybových schopností. Důležitým faktorem je také učení se kázně, předpokladům fair play a respektu k člověku. Tréninky probíhají převážně herní formou.

V rámci projektu Judo do škol se předškolní děti mohou účastnit různých akcí, jako jsou na příklad Víkendové Judoškolky.

Tréninková základna:

Místo trénování: Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9
Čas tréninku: Pondělí a středa (16:30 - 17:30)
Postup do skupiny: Začátečníci - 1. stupeň ZŠ
Hlavní trenér: Adam Sieber| 773 181 695 | adamsieber12@gmail.com
Pomocní trenéři: Adéla Szarzecová
Dotazy ohledně členství: Adam Suchánek 777 345 609 | [adam.suchanek44@gmail.com] (mailto:adam.suchanek44@gmail.com)

Když najedete myší na fotku, dozvíte se o trenérech pár zajímavostí ;)

Cvičitel juda
Praxe výuky juda od roku 2018

MEDAILONEK
Adam přišel do Olomouce z klubu Judo Slezan Opava jako republikový závodník s občasnými výjezdy do zahraničí. Své nabyté zkušenosti hodlá předávat i jako trenér přípravky. Zde je důležitá hlavně výuka obecně sportovních návyků a nácvik pádových technik. Ve volném čase jezdí na skateboardu a sleduje filmy.

Trenérka III. třídy
Praxe výuky juda od roku 2017

MEDAILONEK
Adéla Szarzecová platí za bývalou vrcholovou sportovkyni a reprezentantku České republiky. Část kariéry prožila ve svém rodném Třinci a stále je členkou tamějšího klubu. S nástupem na vysokou školu udělala trenérské zkoušky a v Judo klubu Olomouc trénuje nejmenší trpaslíky. Volný čas tráví s přáteli, což dokazuje i fakt, že ji na žádných fotkách nenajdete samotnou. :)