Tělocvična Gymnázium Čajkovského

Do Judo klubu Olomouc nabíráme děti od 4 let. Nejedná se o judo v pravém slova smyslu. Děti si zde především hrají. Cílem je zlepšení motorických a gymnastických schopností, navázání nových přátelství a výuka disciplíny a etiky. Tréninky probíhají formou jednak pohybových a úpolových her, a jednak povídáním si s dětmi o účinnosti či naopak škodlivosti bojových sportů. Po nastoupení dítěte do 1. třídy dochází k automatickému přesunu do vyšší skupiny.

Místo trénování: Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9
Čas tréninku: Pondělí a středa (16:30 - 17:30)
Hlavní trenér: Adam Sieber| 773 181 695 | adamsieber12@gmail.com
Pomocní trenéři: Adéla Szarzecová
Dotazy ohledně členství: Adam Suchánek 777 345 609 | adam.suchanek44@gmail.com

Když najedete myší na fotku, dozvíte se o trenérech pár zajímavostí ;)

Adam Sieber

DOSAŽENÁ KVALIFIKACE:
Cvičitel juda
Praxe výuky juda od roku 2018
Aktivní závodník 2011 - 2018

MEDAILONEK
Adam přišel do Olomouce z klubu Judo Slezan Opava jako republikový závodník s občasnými výjezdy do zahraničí. Své nabyté zkušenosti hodlá předávat i jako trenér přípravky. Zde je důležitá hlavně výuka obecně sportovních návyků a nácvik pádových technik. Ve volném čase jezdí na skateboardu a sleduje filmy.

Adam Sieber

DOSAŽENÁ KVALIFIKACE: