Tělocvična Tererovo náměstí (Olomouc)

V první fázi tréninku se judista učí základy etického kodexu chování. Ten je od tohoto sportu, vycházejícího z filozofie výchovy japonských samurajů, neodmyslitelný. Poté se vyučují typy koordinačních, gymnastických a pádových technik. Po zvládnutí této části se judista začíná učit povolené techniky juda. Výuka se zaměřuje nejprve na jednodušší techniky v boji na zemi (tzv. Ne waza), později přichází na řadu techniky v postoji (tzv. Tachi waza).

Místo trénování: Tererovo náměstí 4, Olomouc
Čas tréninku: Pondělí a středa (16:00 – 17:00)
Výuka juda pro: 1. stupeň ZŠ (holky i kluci)
Možný postup: Poskládej si judo (viz pořádáme), zkoušky na položlutý pás (viz pořádáme)
Hlavní trenér: Adam Suchánek | 777 345 609 | adam.suchanek44@gmail.com
Trenéři: Václav Kovář, Petr Němec

Adam Suchánek

DOSAŽENÁ KVALIFIKACE
Aktivní závodník 2005 - doposud
Český reprezentant do 23 let
Praxe výuky juda od roku 2018
Držitel 1. KYU
Trenér III. třídy

MEDAILONEK

Vašek Kovář (Kovi) přišel do Olomouce z klubu SKP Zlín. Svou bohatou kariéru započal na republikové úrovni a má za sebou starty i na mezinárodním poli. Je stále aktivním závodníkem, hlavně v německé judo Bundeslize. Kovi sportem přímo žije. Zajímá se (především z gauče) i o fotbal, hokej nebo tenis.

Petr Němec

DOSAŽENÁ KVALIFIKACE