OH 2024

Dva členové našeho klubu bojují o účast na Olympijských hrách v Paříži. Výjimečné je zejména to, že se jedná o zástupce obou kategorií, jak mužské, tak ženské.

Úspěšná cesta našich odchovanců nás těší, ale zároveň nám přináší finanční zátěž, kdy roční příprava jednoho sportovce stojí kolem jednoho milionu korun. Náš klub se na těchto nákladech částečně podílí a i přes dotační tituly a sponzorské dary partnerů a příspěvky Českého svazu juda, financí není stále dostatek.

Z toho důvodu oslovujeme širší veřejnost a podnikatelské subjekty s žádostí o sponzorský dar či reklamní spolupráci.

V případě, že chcete přispět na přípravu Renaty či Davida a nebudete svůj dar uplatňovat v daňovém přiznání, tedy nepotřebujete uzavřít smlouvu o daru, je možné přispět přímo na bankovní účet oddílu 115-350910207/0100 do poznámky uvést dar David, dar Renata.

V případě, že chcete přispět a potřebujete smlouvu o daru, zašlete nám prosím kontaktní údaje a předpokládanou výši daru na mail@judoklubolomouc.cz

V případě, že chcete přispět formou reklamní spolupráce, kontaktujte nás na mail@judoklubolomouc.cz, případně na tel: 775 982 243 (Hovorka)

David Klammert

David Klammert

-90 kg

Začal jsem v 7 letech s judem v Kroměříži. Ve 14ti letech jsem přešel do Olomouce do 8 třídy na ZŠ Terrerova. Ve 21 letech jsem přešel částečně do Prahy, abych mohl být ve středisku a trénovat po boku Lukáše Krpálka a dalších seniorských reprezentantů, ale nadále startuji za JK Olomouc, zejména v týmových soutěžích, a považuji ho za svůj oddíl.

Výsledky

Datum Soutěž Umístění
2. ledna 2023 Dushanbe Grand Prix 3. místo
4. února 2023 Paris Grand Slam 5. místo
29. října 2022 Perth Oceania Open 1. místo
3. září 2022 Oberwart European open 3. místo
Copyright © 2023. Všechna práva vyhrazena. Judo klub Olomouc
Petr Němec