Členství a Ceník

Slouží k orientačnímu výpočtu členství. Pokud je Vaše členství netradiční, zeptejte se trenéra, rád Vám pomůže.

Roční členství

Ostatní Skupiny (ZŠ, SŠ, VŠ)

Cena: 4000 Kč
K výši příspěvku je nutné uhradit také + 300 Kč za licenci ČSJu a povinné pojištění, tzn. 4300 KČ celkem.
Platí pro:
Roční členství

Ostatní Skupiny (ZŠ, SŠ, VŠ)

1x týdně
Cena: 2000 Kč
K výši příspěvku je nutné uhradit také + 300 Kč za licenci ČSJu a povinné pojištění, tzn. 2300 KČ celkem.
Platí pro: ZŠ Waldorfská, ZŠ Gorkého, FZŠ Hálkova

Pohybová průprava (MŠ)

1x týdně
Cena: 1700 Kč
K výši příspěvku je nutné uhradit také + 300 Kč za licenci ČSJu a povinné pojištění, tzn. 2000 KČ celkem.
Platí pro:

Sourozenecké členství

Cena: 3300 Kč
K výši příspěvku je nutné uhradit také + 300 Kč za licenci ČSJu a povinné pojištění, tzn. 3600 KČ za každou osobu celkem. Platbu proveďte za každého zvlášť a do poznámky připište jméno člena, se kterým členství čerpáte (např. Josef Novák - bratr Pavla Nováka).
Platí pro: ZŠ Tererka, Gymnázium Čajkovského

Pohybová průprava (MŠ)

2x týdně
Cena: 3400 Kč
K výši příspěvku je nutné uhradit také + 300 Kč za licenci ČSJu a povinné pojištění, tzn. 3700 Kč celkem.
Platí pro: ZŠ Tererka, Gymnázium Čajkovského